Hakkımızda

HAKKIMIZDA

On2 Makine, 2010 yılında Ankara’da kurulmuş olup, hazır sıva makineleri, klasik kara sıva makineleri, harç  karıştırma makineleri, harç transfer makineleri, harç püskürtme makinelerinin satış, servis ve yedek parça hizmeti sunmaktadır.

Ayrıyeten müşterilerimizin talepleri doğrultusunda; alçıpan profilleri, sıva köşe profilleri, brüt beton astarı ve sıva filesi satışlarını da sürdürmektedir.

On2 Makine olarak, dünya standartlarına uygun üretim yapan TSE, CE, Gost-R belgeli markaların ürünlerinin satışını yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

Hazır Sıva(alçı sıva) Makineleri, Klasik Kara Sıva Makineleri, Hazır Yaş Şap Pompaları, Pistonlu Sıva  ve Şap Pompaları, Fireproofing Pompaları, Grc Spray Pompaları ve Mikserleri,  Kuru Şap Pompaları, Harç Karıştırma Makineleri, Harç Tansfer Pompaları, Harç Püskürtme Makineleri, Enjeksiyon ve Grouting Pompaları, Shotcerete Pompaları, Airles (havasız) Püskürtme Pompaları, Köpük Beton Pompaları  ve Yüzey İşleme Sistmleri konularında, çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri, gerek ürünlerin gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

On2 Makine, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte, dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler oluşturmaya çalışmaktadır.

‘’Kalitede Süreklilik’’, ‘’Uygun Fiyat’’, ‘’Karşılıklı Güven’’ ve ‘’Dürüstlük’’ vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

On2 Makine, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada  doğru olarak yaparak bir marka olacaktır.

MİSYONUMUZ

On2 Makine olarak alanında Profesyonel Üretim, Satış v Servis ekibimizle birlikte, müşterilerimizin ve İnşaat sektörünün ihtiyacı olan Doğru, Hızlı ve Kaliteli Hizmet prensibiyle hareket etmektedir.